Menu Zamknij

Rafał Żak

Zajmuję się rozwojem ludzi i organizacji. Od 10 lat robię to na wiele sposobów, najczęściej w roli mówcy, trenera, coacha i autora tekstów.

Moim obszarem specjalizacji jest praca z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. Zaliczam do tej grupy menedżerów, koordynatorów, szefów zespołów projektowych, trenerów wewnętrznych. W pracy z kadrą zarządzającą pomaga mi pięć lat pracy w roli menedżera, w pracy z trenerami doświadczenie bycia opiekunem merytorycznym w 14 edycjach szkół trenerów.

Od dwóch lat rozwijam się w roli mówcy. Występuję na konferencjach, prowadzę spotkania kick-off, służące zaakcentowaniu startu ważnego projektu, prowadzę sesje, których celem jest dostarczenie inspiracji, motywacji oraz merytorycznej rozrywki. W 2014 roku wygrałem konkurs na Mowę Biznesową Roku, organizowany przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców i tym samym wystąpiłem podczas Festiwalu Inspiracji.

Moim największym talentem jest zbieranie – zbieram informacje, cytaty, poglądy, doświadczenia, fragmenty książek, wrażenia, opowieści i anegdoty. Lubię intelektualne wyzwania oraz odkrywanie nowych rozwiązań. Potrafię się uczyć i potrafię uczyć, cenię sobie rozmowę, wymianę poglądów i opinii.